ISPITI



Pismeni ispit održan 29.9.2014. nitko nije položio. Pismeni ispiti mogu se pogledati u srijedu 1.10.2014. u 8.15h.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 18.9.2014.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 4.9.2014.
Pismeni ispit održan 2.7.2014. nitko nije položio. Pismeni ispiti mogu se pogledati u četvrtak 3.7.2014. u 9h.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 18.06.2014.
Pismeni ispit održan 13.2.2014. nitko nije položio. Pismeni ispiti mogu se pogledati u ponedjeljak 17.2.2014. u 10.30h.
Pismeni ispit održan 30.1.2014. nitko nije položio. Pismeni ispiti mogu se pogledati u ponedjeljak 3.2.2014. u 10.30h.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 1.10.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 19.09.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 5.09.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 27.06.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 13.06.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 14.02.2013.
REZULTATI PISMENOG ISPITA ODRŽANOG 31.01.2013.
RASPORED PISMENIH ISPITA
PRIMJERI PISMENIH ISPITA
2. veljače 2007. 16. veljače 2007. 1. veljače 2008. 15. veljače 2008. 10. veljače 2009. 24. veljače 2009.
5. veljače 2010. 19. veljače 2010. 10. veljače 2011. 24. veljače 2011. 10. veljače 2012. 24. veljače 2012.
12. lipnja 2012. 10. rujna 2012. 24. rujna 2012. 31. siječnja 2013. 14. veljače 2013. 13. lipnja 2013.
27. lipnja 2013. 5. rujna 2013. 30. siječnja 2014. 13. veljače 2014. 18. lipnja 2014. 2. srpnja 2014. 4. rujna 2014. 18. rujna 2014.