OBAVIJESTI


OBAVIJEST
Upis ocjene bit će u ponedjeljak 15.9. u 10h.
Zadnja promjena 14.9.2014.

OBAVIJEST
Konačne ocjene za one koji su izašli na usmeni 9.9. možete vidjeti na ovdje.
Zadnja promjena 10.9.2014.


OBAVIJEST
Na zahtjev studenata, usmeni iz Metodike 1 održat će se 9.9. u 11.30h, umjesto 8.9.
Zadnja promjena 3.9.2014.


OBAVIJEST
Konačne ocjene za one koji su izašli na usmeni 30.6. možete vidjeti na ovdje.
Zadnja promjena 1.7.2014.


OBAVIJEST
Konačne ocjene možete vidjeti na ovdje. Ako netko nije na popisu, neka se javi.
Zadnja promjena 18.6.2014.


OBAVIJEST
Ocjene iz kolokvija možete vidjet ovdje.
Zadnja promjena 10.6.2014.



Ponesite zapise sa oglednih predavnja iz škole na predvanje u četvrtak 5.6.
Zadnja promjena 3.6.2014.


OBAVIJEST
Rezultate 6.kolokvija možete vidjeti ovdje. Kolokvije možete vidjeti u četvrtak nakon zadnjeg predvanja.
Zadnja promjena 1.6.2014.


OBAVIJEST
Rezultate 5.kolokvija možete vidjeti ovdje.
Idući kolokvij piše se 28.5.2014. u 10h.
Zadnja promjena 24.5.2014.


OBAVIJEST
Idući kolokvij (gradivo 3.razreda srednje škole) pisat će se 12.5.2014.u 15h u P1 (nakon psihlogije)


OBAVIJEST
Nadoknada prvog maja održat će se u utorak 22.4. i 29.4.u 10h u P11.
Zadnja promjena 20.4.2014.


OBAVIJEST
Rezultate kolokvija možete vidjeti ovdje.
Popis idućeg ciklusa seminara možete vidjeti ovdje.
Zadnja promjena 11.4.2014.


OBAVIJEST
U ponedjeljak 7.4. metodičke vježbe održat će se u onovnoj školi Retfala (Kapelska 51A), nastavnica Danijela Novački
2. sat u 8.50h: Pušić, Milić, Marinić, Matišić, Lalić, Špringman, Corna, Umiljanović, Jakovljević, Dumančić
3. sat u 9.45h: Tucaković, Topalović, Šutalo, Borojević, Štivić, Kopičić, Mikulić, Javorić, Kozić, Čota
4. sat u 10.35h: Iva Burazin, Ines Burazin, Ivanović, Đermanović, Vidalina, Burazin, Milobar, Jukić



Zadnja promjena 6.4.2014.

OBAVIJEST
U ponedjeljak 31.3. metodičke vježbe održat će se u školi Prirodoslovna ginmazija i tehnička škola Ruđer Bošković (nastavnica Mirjana Marjanović Matić):
4. sat u 16.40h: Pušić, Milić, Marinić, Matišić, Lalić, Špringman, Corna, Umiljanović, Jakovljević, Dumančić
5. sat u 17.30h: Tucaković, Topalović, Šutalo, Borojević, Štivić, Kopičić, Mikulić, Javorić, Kozić, Čota
6. sat u 18.15h: Iva Burazin, Ines Burazin, Ivanović, Đermanović, Vidalina, Burazin, Milobar, Jukić

Kolokvij broj 4 (2.razred gimnazije) pisat će se 7.4.2014.

Zadnja promjena 29.3.3.2014.


OBAVIJEST
Studenti koji nisu odabrali seminarsku temu mogu sami predložiti natastavnu temu za metodičku analizu (u obzir dolaze teme koje nisu ili neće biti obrađene).
Zadnja promjena 23.3.2014.





OBAVIJEST
Rezultate trećeg kolokvija možete vidjeti ovdje.
Popis izlagača u drugom ciklusu možete vidjeti ovdje.
Raspored izalagača seminara možete vidjeti ovdje.

Zadnja promjena 28.02.2014.




OBAVIJEST
U ponedjeljak 24.2.2014. kolokvij će se održati u 15h u P1. Taj dan neće biti predavanja.



OBAVIJEST
3. kolokvij (1.razred gimnazije) pisat ćemo 24.2.2014. u 16h.
Popis seminara i upute možete vidjeti ovdje .

Zadnja promjena 30.01.2014


OBAVIJEST
Rezultate 2. kolokvija možete pogledati
ovdje.
Zadnja promjena 17.01.2014


PODSJEĆANJE
16.1.2014. nadoknada predavanja u 9h u P36.
Zadnja promjena 15.01.2014



OBAVIJEST
Kolokvij će se držati u P1, u ponedjeljak 13.1.2014. u 9h.

Zadnja promjena 12.01.2014.


PODSJEĆANJE
9.1.2014. nadoknada predavanja u 9h u P36.



OBAVIJEST
Rezultate 1. kolokvija možete pogledati ovdje.

Zadnja promjena 30.11.2013.

OBAVIJEST
U ponedjeljak 25.11.2013. održat će se 1. kolokvij u predavaonici P1. Mole se studenti da na kolokvij dođu u 9.45h.
U 14h isti dan održat će se predavanje iz Metodike 1.


Zadnja promjena 24.11.2013.



U četvrtak 10.listopada vježbe će započeti u 11h.

Zadnja promjena 8.10.2013.