PISMENI ISPIT Pismeni ispit 30.09.2014. nitko nije položio.
PISMENI ISPIT Rezultati pismenog ispita održanog 03.09. i termin usmenog ispita možete pogledati OVDJE.
PISMENI ISPIT Pismeni ispit 03.07. nitko nije poloio.
PISMENI ISPIT Rezultati pismenog ispita održanog 18.06. i termin usmenog ispita možete pogledati OVDJE.
REZULTATI POPRAVNOG KOLOKVIJA
KOLOKVIJ Konačne rezultate možete pogledati OVDJE.
KOLOKVIJ Rezultate drugog kolokvija možete pogledati OVDJE.
KOLOKVIJ Drugi kolokvij će se održati u četvrtak, 22.05. u 8:00h.
KOLOKVIJ Rezultate prvog kolokvija možete pogledati OVDJE.
Predavanja i vježbe Predavanja i vježbe će se održati, 06.05. prema rasporedu, te 09.05. od 13:00h (predavanja + vježbe).
Predavanja
BODOVNI PRAGOVI Ispit se može položiti putem 2 kolokvija i projektnog zadatka pri cemu treba zadovoljiti bodovne pragove
  • Prvi kolokvij (Matlab) vrijedi 150 bodova, a bodovni prag bit će je 35%.
  • Drugi kolokvij (Mathematica) vrijedi 100 bodova, a bodovni prag bit će je 35%.
  • Projektni zadatak vrijedi 100 bodova, a potrebno je postici barem 35% bodova iz zadatka.
Studenti, koji imaju barem 45% od ukupnih bodova, su položili ispit.
Studentima, koji nisu zadovoljili kriterije za polaganje ispita, ali imaju barem 40% od ukupnog broja bodova ili im nedostaje tocno jedan bodovni prag, u ljetnim ispitnim rokovima u okviru usmenog ispita mogu popraviti naslabiji dio i tim popravnim ispitom im se omogućuje polaganje ispita.