OBAVIJESTI



22-01-2014 Pod "Ispiti" možete pogledati konačne ocjene, te obavijest o terminu upisa ocjene.
18-01-2014 Svi studenti kojima nije ocijenjena web stranica trebaju doći u srijedu, 22.01., u terminu od 14:00 do 15:45 u kabinet 30 (u prizemlju) na pregled web stranice.

Seminari će se održati u standardnom terminu, od 15:45, u P-37. Svi studenti su obavezni prisustvovati.
03-01-2014 Studenti koji su održali seminar, kao i studenti koji seminar izlažu 08.01., a nije im ocijenjena web stranica trebaju doći u srijedu, 08.01., u terminu od 13:15 do 14:00 ili od 15:00 do 15:45 u kabinet 30 (u prizemlju) na pregled web stranice.

Seminari će se održati u standardnom terminu, od 15:45, u P-37. Svi studenti su obavezni prisustvovati.
04-12-2013 Rezultate kolokvija možete pogledati OVDJE.
Kolokvije možete pogledati u srijedu, 11.12.2013. od 15:00 do 15:45, u kabinetu 30 (u prizemlju).

U srijedu 11.12.2013., od 15:45 u P-37, počet će izlaganje seminara. Svi studenti su obavezni prisustvovati.
01-12-2013 Raspored za pisanje kolokvija, koji će se održati u srijedu, 04.12.2013. u RP-1, možete pogledati OVDJE.
15-11-2013 U srijedu, 20.11.2013. neće se održati vježbe. Sljedeće vježbe će se održati u srijedu 27.11.2013. u standardnom terminu i rasporedu po grupama.

Kolokvij će se održati u srijedu, 04.12.2013. u RP1. Točni termini, te raspored po grupama će biti objavljeni naknadno.
Materijale za kolokvij možete pronaći pod "Nastavni materijali".
11-11-2013 Raspored po grupama (za 13.11.2013.)
Grupa A (studenti čija prezimena počinju na slova A-Ni + studentica Obradović) od 14:00 do 15:30
Grupa B (studenti čija prezimena počinju na slova No-Ž) od 15:45 do 17:15
26-10-2013 Raspored po grupama (za 30.10.2013. i 6.11.2013.)
Grupa A (studenti čija prezimena počinju na slova A-Ni + studenti: Obradović, Spaić) od 14:00 do 15:30
Grupa B (studenti čija prezimena počinju na slova No-Ž) od 15:45 do 17:15
21-10-2013 Raspored po grupama (za 23.10.2013.)
Grupa A (studenti čija prezimena počinju na slova A-Ni + studenti: Nujić, Obradović, Spaić) od 14:00 do 15:30
Grupa B (studenti čija prezimena počinju na slova No-Ž) od 15:45 do 17:15
11-10-2013 Raspored po grupama (za 16.10.2013.)
Grupa A (studenti čija prezimena počinju na slova A-M) od 14:00 do 15:30
Grupa B (studenti čija prezimena počinju na slova N-Ž) od 15:45 do 17:15
04-10-2013 Uvodno predavanje iz kolegija Uredsko poslovanje održat će se u srijedu, 9. listopada 2013. u 12h u P-37. Taj dan se neće održati vježbe.