Ugrađeni sustavi

I055 (2+2+1) - 7 ECTS bodova

PicsArt 11 18 03.24.42Cilj kolegija je studente upoznati s osnovim znanjima o ugrađenim sustavima i njihovoj primjeni kod različitih elektroničkih uređaja, poput mobilnih telefona, pametnih kartica, elektronike u vozilima, elektroničkim uređajima za široke mase itd. Sadržaj kolegija možete dohvatiti na sljedećem linku (pdf).

VODITELJ KOLEGIJA izv.prof.dr.sc. Domagoj Matijević utorak od 10 - 11 h
ASISTENT Jurica Maltar  prema dogovoru
VANJSKI SURADNICI

Matija Bogdanović, Atos Hrvatska
Ivan Kvolik, Rimac Automobili
Dino Repac, Mono
Ivan Kalafatić, Mono

prema dogovoru

1. TBA

Pohađanje predavanja i vježbi je obvezno.
PREDAVANJA/VJEŽBE utorak, 16 - 20h RP-1 (prvi kat)

Ocjene dovoljan (2) i dobar (3) moguće je ostvariti na osnovu određenog broja bodova na domaćim zadaćama koje se pišu tijekom kolegija. Za ocjene vrlo dobar (4) i izvrstan (5) potrebno je pristupiti izradi praktičnog projekta koji će biti definiran pri kraju semestra.

dovoljan (2) dobar (3) vrlo dobar (4) izvrstan (5)
 Domaće zadaće barem 60%   barem 70%  barem 80%  barem 90%
 Projektni zadatak
 NE  NE  DA DA

Domaće zadaće pišu se nakon završene cijeline. Na sljedećim vježbama studenti će imati priliku izložiti svoja rješenja. Svi oni studenti koji predaju zadaće, a ne pojave se na vježbama neće im se priznavati bodovi iz zadaće.

Nastavni materijali

Nastavni materijali su dostupni samo registriranim korisnicima.

[09.10.2018.] Prvo predavanje iz US održati će se danas (utorak), s početkom u 16h.