charts

Interna studentska anketa Odjela za matematiku za kolegije održane u ljetnom semestru akademske 2018./2019. provodila se od 10. lipnja do 11. listopada 2019. godine.

Anketa je bila anonimna te je provedena s namjerom dobivanja povratnih informacija od studenata i s ciljem povećanja kvalitete izvođenja nastave na Odjelu za matematiku. Studenti su anketi pristupali putem ISVU sustava te su u svakom trenutku za vrijeme trajanja ankete mogli ispuniti upitnik za sve kolegije koje su upisali u ljetnom semestru akademske 2018./2019. ili samo za određene kolegije, po vlastitom izboru.

Nakon logiranja na web stranicu Odjela za matematiku, možete pogledati rezultate ove ankete te rezultate prethodnih internih anketa.