Interna studentska anketa Fakulteta primijenjene matematike i informatike

Od 10. lipnja do 15. listopada 2024. na Fakultetu primijenjene matematike i informatike će se provoditi Interna studentska anketa Fakulteta primijenjene matematike i informatike za ljetni semestar akademske 2023./2024. godine.

Tijekom trajanja ankete studenti će moći ostvariti pravo na kupon za sladoled po izboru (King, kornet…) u studentskom restoranu Fakulteta primijenjene matematike i informatike ukoliko anketu ispune u utorak 11. lipnja između 8 i 14:30 sati u RP-3 ili u srijedu 12. lipnja između 8 i 14:30 sati u RP-3. Kupon će se moći iskoristiti do kraja lipnja.

Molimo vas da ispunite anketu, jer će povratna informacija koju ćemo dobiti od vas u velikoj mjeri pomoći povećanju kvalitete izvođenja nastave iz svakog pojedinog kolegija. Anketu popunjavaju svi studenti koji su slušali/pohađali kolegije u ljetnom semestru akademske 2023./2024. godine.

Anketa je potpuno anonimna i odgovore neće biti moguće povezati s bilo kojim studentom stoga vas molimo da vaši odgovori budu iskreni i neka izražavaju vaša mišljenja i stavove vezane za pojedini kolegij koji ocjenjujete, jer na taj način sudjelujete u prilagodbi izvedbe kolegija na način koji studentima najviše odgovara. U slučaju bilo kakvih problema prilikom popunjavanja ili nejasnoća molimo vas da kontaktirate Ured za studente Fakulteta primijenjene matematike i informatike (studentsku referadu).