Izvrsnost prije svega: dodjela pohvala i nagrada studentima Fakulteta primijenjene matematike i informatike

U okviru sjednice Fakultetskog Vijeća, u ponedjeljak 26. veljače 2024. u 12:00 u Dvorani 1, dodijeljene su pohvale i nagrade najuspješnijim studentima matematike, matematike i računarstva te matematike i informatike u tri kategorije: Pohvala za izvannastavne aktivnosti, Pohvala za uspješnost u studiranju po godinama studija, Pohvala za najuspješnije demonstratore te Dekanova nagrada.

Ove godine Pohvala za izvannastavne aktivnosti dodijeljena je Idi Biškup, studentici 2. godine sveučilišnog diplomskog studija Matematika, modul: Financijska matematika i statistika, Anji Matovina, studentici2. godinesveučilišnog prijediplomskog studija Matematikate Ivi Sušcu, studentu 3. godine sveučilišnog prijediplomskog studija Matematika i računarstvo. Ova se pohvala dodjeljuje za sudjelovanje u izvannastavnim aktivnostima koje doprinose ugledu Fakulteta primijenjene matematike i informatike.

Pohvala za uspješnost u studiranju po godinama studija dodjeljuju se studentima po godinama studija za najviši prosjek ocjena u prethodnoj akademskoj godini. Ove godine dobitnici pohvala su: Anja Matovina – prosjek ocjena: 5.000 (sveučilišni prijediplomski studij Matematika), Lara Tompa – prosjek ocjena: 4.162 (sveučilišni prijediplomski studij Matematika), Violeta Tomašević – prosjek ocjena 4.586 (sveučilišni prijediplomski studij Matematika i računarstvo), Ivo Sušac – prosjek ocjena 4.975 (sveučilišni prijediplomski studij Matematika i računarstvo), Magdalena Mikić – prosjek ocjena: 4.817 (sveučilišni diplomski studij Matematika, modul: Financijska matematika i statistika), Marko Rajković – prosjek ocjena: 4.550 (sveučilišni diplomski studij Matematika, modul: Matematika i računarstvo) te Rebeka Krešo – prosjek ocjena: 4.550 (sveučilišni diplomski studij Matematika i informatika, modul: nastavnički).

Pohvala za najuspješnije demonstratore dodjeljuje se najbolje ocijenjenim demonstratorima na Internoj anketi. Ove godine pohvaljeni su: Branimir Brekalo, student1. godine sveučilišnog diplomskog studija Matematika, modul: Matematika i računarstvo, Sven Dukić,student 1. godine sveučilišnog diplomskog studija Matematika, modul: Matematika i računarstvo i Magadalena Mikić, studentica 2. godine sveučilišnog diplomskog studija Matematika, modul: Financijska matematika i statistika.Dekanova nagrada dodjeljuje se jednom studentu završne godine svakog sveučilišnog prijediplomskog i diplomskog studija ako ima ukupnu ocjenu uspjeha na studiju najmanje 4.500. Nagrada se dodjeljuje studentima koji su svojim aktivnostima povezanim s područjem studiranja pridonijeli ugledu Fakulteta primijenjene matematike i informatike. Ova se nagrada sastoji od pisane plakete „Dekanova nagrada“ i novčane nagrade u iznosu od 150,00 eura. Ovogodišnji dobitnici su: Rebeka Krešo na sveučilišnom diplomskom studiju Matematika i informatika, modul: nastavnički (ukupni prosjek ocjena 4,550), Magdalena Mikić na sveučilišnom diplomskom studiju Matematika, modul: Financijska matematika i statistika (ukupni prosjek ocjena 4,817)i Ivo Sušac na sveučilišnom prijediplomskom studiju Matematika i računarstvo (ukupni prosjek ocjena 4,975).